ФОРМАТ
Ми впровадили практичний формат «круглих столів»: 15-20 хвили н спікер доповідає свою тему, далі ми 20-30 хвилин обговорюємо його доклад і наприкінці - спікер проводить практичну роботу.
140
хвилин актуальної теорії від наших спікерів
210
хвилин обміну інформацією та досвідом між учасниками
280
хвилин корисної
практики
ТАРИФИ
1300 грн
400 грн для студентів вищих навчальних закладів
У вартість входить сертифікат та записи майстер-класів.
Захід є благодійним. Усі спікери виступають без оплати на волонтерських засадах. Кошти, отримані з проведення конференції, йдуть на обслуговування цього заходу, а також, на допомогу нашим захисникам.
ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ ТОЛОКА
2024 рік — рік нових викликів, рік нових випробувань і стресів. Весь цей час з руйнівного лютого 2022 ми постійно та невпинно перебуваємо у пошуках ресурсів, надій та опор. Але ж тоді, у 2022-му, в нас ще були сили, наша віра була міцнішою, а надія — менш втомленою.
Де брати сили, коли здається, що використані всі ресурси? А під руїнами минулого вже пробились паростки нового життя!
На VI Міжнародній конференції «ТОЛОКА» обговорюватиметься узагальнення досвіду, отриманого протягом останніх двох років. Учасники матимуть можливість ділитися своїми відкриттями та досягненнями, вирішувати насущні питання щодо того, як кожному з нас жити далі, та інші актуальні теми.
Чому ТОЛОКА?
Українське слово "толока" використовується для позначення суспільної роботи або Взаємної Допомоги. Наприклад, коли група людей ОБʼЄДНУЄ свої зусилля для виконання певної сумісної діяльності, задачі, справи тощо.
Це не звичайний формат МК чи лекцій, а відкриті обговорення, «круглі столи», що передбачають 20-30 хвилинні доповіді спікерів, обговорення піднятого питання учасниками, і кожен спікер поділиться інструментами, які підтримають ваш Дух у ці непрості часи.
До зустрічі на ТОЛОЦІ!
СПІКЕРИ
РОЗКЛАД КОНФЕРЕНЦІЇ
29 БЕРЕЗНЯ, П'ЯТНИЦЯ
18:30-19:00
ВІДКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇ
19:00-20:30
Міхал Левандовськи і Наталія Зозуля
Асиміляція у стислих рамках
Виникають ситуації, які важко переварити розумом, оплакати, усвідомити, повірити; навіть з плином часу. Поступово їх стає все більше і більше. Розум наповнюється різноманітними подіями та обставинами, які важко усвідомити. Кожен навчається пристосовуватися до цього по-своєму. Але…
для виживання нам потрібно асимілювати досвід, події, переживання. Разом з тим частота і інтенсівність того, що відбувається, настільки щильна, що ми встигаємо тільки накопичувати страшні переживання та відкладати асиміляцію на потім… на коли?
На цьому відкритому діалозі між Махалом Лівандовськи та Наталією Зозуля ви зможете прийняти участь в створенні унікального інструменту, який стане у нагоді, коли треба швидко і багато перетравлювати подій та почуттів.
20:30-21:00
ВЕЧІРНЄ КОЛО
30 БЕРЕЗНЯ, СУБОТА
10:00-10:15
ВРАНІШНЄ КОЛО
10:15-11:45
Олена Зозуля
Практики світо-со-творіння
Сьогодні багато хто з українців опинився на руїнах минулого життя.
Але паралельно з горюванням, прощанням, асиміляцією, відбувається акт народження нового світу. Ми є в епіцентрі цього процесу і є його учасниками.
Серед руїн ми знаходимо скарби, що чекали свого часу десятиріччя, а то і сотні років. І це не лише внутрішні сили, стани та здібності, але й знання, ритуали, обряди, міфи тощо. Все це дає підказки на питання: хто ми є, куди і як рухатися далі.
Під час круглого столу поділимося своїми надбаннями останніх років щодо знань та практик творіння нових просторів, цінностей, відносин. І більш детально відпрацюємо одну з практик переходу.
11:45-12:00
ПЕРЕРВА НА КАВУ
12:00-13:30
Ілля Мстібовский, Україна/Німеччина
Нова форма Діалогу, за якою майбутнє – це майстермайнд гештальт-група
Останнім часом майстермайнд групи стають дедалі популярнішими. Очікується, що найближчими роками вони навіть потіснять онлайн-школи.
На цьому круглому столі ми поговоримо про те, що це таке і чому ця форма роботи така перспективна. Розберемося, як проводити майстермайнди, маючи досвід ведення звичайних груп у гештальт-підході. Звернімо увагу на основні умови, які необхідно виконувати.
Опис практики:
Мета практики полягає в тому, щоб продемонструвати переваги цього формату групової роботи. Ми оберемо тему для майстермайнду, наберемо невелику групу з-поміж учасників круглого столу та проведемо один етап обговорення у цій малій групі.
Потім обміняємося враженнями, у чому відмінності, труднощі та переваги цього виду роботи.
13:30-14:30
ОБІД
14:30-16:00
Леонід Богданов
Прийняття життєстійких рішень
в умовах невідомості
Мета:
• Ознайомити учасників із принципами та вибірковими інструментами прийняття життєздатних рішень в умовах невизначенності
Зміст:
• Ключові аспекти ситуації невизначеності
• 4 рівні ситуації невизначеності
• Емоційні та ментальні пастки в умовах невизначеності, які заважають прийняттю життєстійких рішень
• Складові адаптивного мислення
• Принципи та інструменти прийняття життєстійких рішень в умовах невідомості
16:00-16:15
ПЕРЕРВА НА КАВУ
16:15-17:45
Філіп Броунелл, Бермудські острові - США
Постсекулярність (збірна назва наукових теорій, які стверджують про суттєвий вплив релігійних вірувань і практик в сучасному суспільстві) - це не просто повернення до релігії. Це те, як люди переосмислюють свої думки, зокрема ті, які прийшли від Просвітництва, і вони рухаються вперед від модернізму та постмодернізму.
Це важливо в багатьох сферах, таких як відносини між країнами, політика, філософія, і навіть у психотерапії та коучингу.
Я розповім про основні концепції, які допомагають створювати підходи до духовного коучингу.
Духовне - це те, що ми не можемо схопити, але воно дуже важливе в нашому житті, повне таємниці та дива. Це частина нашого щоденного життя, де ми шукаємо сенс і мету, і це важливо для тих, хто працює в людьми ( коучі, психотерапевти, менеджери)
Основи духовного коучінгу в сучасному суспільстві (постсекулярність)
17:45-18:00
ВЕЧІРНЄ КОЛО
31 БЕРЕЗНЯ, НЕДІЛЯ
10:00-10:15
ВРАНІШНЄ КОЛО
10:15-11:45
Тетяна Балан
Перетинання шляхів: відродження надії в життя в часи патології
У глибині гострої кризи часто ховається потенціал для глибокого особистісного зростання та відродження.
На круглому столі ми обговоримо, як трансформація через подолання труднощів стає ключовим фактором у відновленні надії. Реальні історії учасників про життя та патології внесуть у захід круглого столу відчуття живого контакту. Це дасть нам можливість поглибити розуміння сили людського духу та волі до життя в умовах випробувань.
11:45-12:00
ПЕРЕРВА НА КАВУ
12:00-13:30
Олена Любченко
Я–любов–війна–Ти
На воркшопі ми з вами будемо досліджувати те, як війна впливає на стосунки в парі?
Як і з чого Нова Реальність моделює реальність пари? (Стосунки на відстані, триангуляції, віртуальна реальність, способи підтримки та компенсації, ті)
Які нові формати та форми стосунків з‘явилися? Що вони принесли в пару, що відібрали, а що нормалізували?
Які Нова реальність приносить в пару сенси та які висвітлює цінності?
Що підтримує любов та вітальність пари в Новій реальності?
13:30-14:00
ЗАВЕРШАЛЬНЕ КОЛО
Сайт Української асоціації коучів та оргконсультантів